Aurelia Wieczorek

Nazywam się Aurelia Wieczorek i witam Cię w mojej przestrzeni!
Zapraszam Cię do miejsca, w którym wspólnie przyjrzymy się temu, na co mamy wpływ.
Przestrzeni stworzonej przez kobietę dla kobiet, w której bierzemy pod lupę styl życia i świadomie kreujemy codzienność – zarówno prywatną, jak i biznesową.
Jednym z moich celów jest zainspirowanie Cię – chciałabym, abyś z uważnością obserwowała siebie oraz wybory, jakich dokonujesz mniej lub bardziej świadomie.
Chcę Ci pokazać, jak ogromny wpływ na Twoje życie ma każda, nawet najdrobniejsza codzienna decyzja. Pragnę także uświadomić Ci, że wszystkie życiowe doświadczenia, które zebrałaś, możesz traktować jako cenne lekcje i patrzeć na nie z wdzięcznością. To one doprowadziły Ciebie do miejsca, w którym teraz jesteś. Podobnie jak mnie.

To kobieta kreuje jakość życia.
Kiedy patrzysz z miejsca mocy i obfitości, a nie z poczucia braku, zmienia się perspektywa.
Możesz dawać energię narzekaniu lub kreowaniu.
Ty wybierasz.

Moja droga

Swoje doświadczenie zdobywałam przez ponad dwadzieścia lat, aby dziś móc się podzielić się nim z Tobą. Chociaż podczas tych dwóch dekad bywało wymagająco – bo prowadzenie biznesu to nie jest droga usłana instagramowymi zdjęciami – wiem, że dzięki temu, czego doświadczyłam, mogę być dziś tutaj i wspierać Cię w realizacji Twoich działań, celów i marzeń.
Nie dam Ci uniwersalnych porad na osiągnięcie sukcesu, ale pomogę Ci zdefiniować i wkroczyć na Twoją własną drogę, która prowadzi do bram biznesu kreowanego z sercem, pasją i zapałem. Twoją unikalną ścieżkę wytyczoną świadomymi odpowiedziami na zadane sobie pytania.

O wielu lat wybieram życiu jakość i spójność, świadomie kieruję swoją uwagę, energię i czas, bo wiem, że są one bezcenną walutą.
W moim pojmowaniu biznes to przede wszystkim sposób myślenia, podejmowania decyzji i stawiania odpowiednich kroków. Chciałabym zainspirować Cię, byś poznała, czym tworzenie biznesu jest dla Ciebie, aby dawał Ci wolność, lekkość i wspierał jakość Twojego życia.
Nieustannie szkolę się w zakresie rozwoju osobistego. Sukcesywnie podnoszę kluczowe kompetencje, które pomagają mi budować i uprawiać satysfakcjonujące życie zawodowe i prywatne.

Pasja

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że moją pasją jest życie, które kreuję według swoich zasad i wartości, a Ciebie pragnę zachęcić do tego, byś miała odwagę zuchwale marzyć i te marzenia realizować.
Co do sfery prywatnej – rodzina, którą tworzę od ponad dwudziestu lat jest dla mnie spełnieniem i fundamentem, dodającym skrzydeł do działania. Jestem żoną, mamą dorosłego syna i nastoletniej córki. Pasjonuje mnie prowadzenie zdrowego, świadomego stylu życia. Kocham spokój, domowe ognisko, pyszne jedzenie, kontakt z naturą i zwierzętami.